Sportfotograaf Huub Keulers Limburg

Sportagenda 2021

Sportevenementen 2020

07.08-09.08: DTM Zolder (Be)
22.08-23.08: Historic grand Prix, Zolder (Be)
29.08-30.08: Asics NK Atletiek Senioren, Utrecht
29.08: 24 uurs Motorracing Le Mans (Fra)
04.09: Memorial van Damme Atletiek, Brussel (Be)
04.09-13.09: WK Triathlon, Almere
05.09-06.09: NK Polo, Vreeland
12.09-13.09: Asics NK Atletiek Junioren
13.09: GP Drafrennen, Tongeren (Be)
16.09-20.09: FEI Jumping World Breeding Champ. Young Horses
17.09-20.09: KLM Dutch Open Golf, Vught
19.09: City Triathlon Roermond
19.09-20.09: 24 uurs van Le Mans (Fra)
20.09: ONK Para Atletiek
20.09: Topcompetitie BMX, Zolder (Be)
24.09-27.09: Spa Six Hours Racing, Spa-Francorchamps (Be)
25.09-27.09: IDM German Motorrace Champ, Hockenheim (Dui)
26.09-27.09: 3 Nations Cup BMX, Zolder (Be)
27.09: Ironman 5150, Maastricht
27.09-11.10: Roland Garros, Parijs (Fra)
02.10-04.10: EK BMX, Dessel (Be)
03.10: Motocross of European Nations, Varsseveld
03.10-04.10: American NESCAR Festival, Zolder (Be)
04.10: NK Teams Gewichtheffen, ntb
10.10: Amstel Goldrace, Z-Limburg
10.10-11.10: Marathon Eindhoven
18.10: TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
18.10-25.10: European Open ATP250, Lotto Arena Antwerpen (Be)
24.10-25.10: Rotterdam Marathon
22.10-25.10: 24 uurs Spa-Francorchamps, Spa (Be)
06.11-08.11: Jumping Indoor Maastricht
07.11-08.11: EK Veldrijden, Den Bosch (Autotron Rosmalen)
07.11-08.11: 24 uurs racewedstrijd, Zolder (Be)
15.11: ONK Gewichtheffen 15+, Kaatsheuvel
24.11-29.11: Zesdaagse Baanwielrennen, Rotterdam
06.12: EK MTB Strandrace, Duinkerken (Fra)

Sportverenigingen Z-Nederland

  • American Football: Maastricht Wildcats
  • Atletiek: AV Unitas, Sittard-Geleen
  • Basketbal: BAL, Weert
  • Handbal: OCI Lions, Sittard-Geleen
  • Handbal: BFC, Beek
  • Handbal: Bevo HC, Panningen
  • Handbal: Vlug en Lenig, Sittard-Geleen
  • Honkbal: JEKA, Breda
  • Lacrosse: Maastricht Lacrosse
  • Lacrosse: Were DI lacrosse, Tilburg
  • Rugby: Maastrichtse Rugby Club
  • Rugby: The Dukes, Den Bosch
  • Rugby: The Oisterwijk Oysters, Oisterwijk
  • TWC Maaslandster, Landgraaf
  • Worstelen: KSV Simson, Landgraaf
  • Ijshockey: Smoke Eaters, Sittard-Geleen
  • Ijshockey: Kemphanen, Eindhoven
  • Ijshockey: Tilburg Trappers, Tilburg

Sportlocaties Z-Nederland

  • BMX: Landgraaf
  • Wielrennen: Tom Dumoulin Bikepark
  • Skatepark, Sittard
  • Race circuit: Duivelsberg, Maasmechelen (Be) 
  • Ijsbaan, Sittard-Geleen

Sportevenementen 2021

30.01-31.01: WK Veldrijden, Oostende (Be)
30.01.31.01: NK Boksen, Rotterdam
04.02-07.02: Eindhoven Diving Cup
06.02-14.02: ANB-AMRO World Tennis Tournament, Rotterdam
12.03-14.03: WK Shorttrack, Rotterdam Ahoy
18.03: Amstel Gold Race
10.04: League Final Korfbal, Rotterdam Ahoy
24.04: 6 uurs Spa-Francorchamps (Be)
13.05: Klimclassic, Maastricht <> Hoei (Be)
24.05-06.06: Roland Garros, Parijs (Fra)
04.06-13.06: EK Hockey, Amsterdam
05.06-13.06: Libéma Open, Autotron Rosmalen
11.06-13.06: Special Olympics Nationale spelen, Den Haag
12.06-13.06: 24 uurs Le Mans (Fra)
13.06: Maastrichts Mooiste Loopwedstrijd
15.06-19.06: Ascot Horse Racing (Eng)
16.06-20.06: ZLM Tour
19-06-20.06: Polo Brabant, Waalre
25.06-04.07: CHIO Aachen Paardensport, Aken (Dui)
28.06-05.07: Wimbledon, Londen (Eng)
30.07-08.08: World Police & Fire Games, Den Haag
18.09-30.09: WK Wielrennen, Brugge/Leuven (Be)
10.10 + 12.10: Sanicole Airshow, Hechtel (Be)
11.10: Bart Bretjens Mountainbike Challenge, Eijsden
21.10: PreProloog Parijs-Dakar, Eersel
24.11-29.11: Wooning Zesdaagse, Rotterdam Ahoy

Datum nog niet bekend

1.000 km Motorracing, Hockenheim (Dui)
Bosch Hockenheim Historic Racing, Hockenheim (Dui)
EK Turnen Vrouwen, Parijs
European Hockey League Finals
European Open ATP250, Lotto Arena Antwerpen (Be)
Gymnastics Finals, Ahoy Rotterdam
(I)nternational (A)scension (G)ymnastics Sport Event, Den Bosch
Internationale Atletiekmeeting, Luik (Be)
Internationaal Horse Driving, Valkenswaard
Invictus Games, Den Haag
Memorial van Damme Atletiek, Brussel (Be)
MGPX Motorcross, Lommel
MXGP Motorcross, Valkenswaard
Next Generation Athletics, Nijmegen
NitrOlympX, Hockenheim (Dui)
Pro Freestyle, Heerlen
Sledehondenrennen De Witte Stein, Reuver
Special Olympics Verstandelijk Gehandicapten, Den Haag
Swimcup Eindhoven, Den Haag, Amsterdam
TT Assen Motor racing
Windmill Cup tennis, Oosterbeek
Z-Tour Paardspringen, Zangersheide Lanaken (Be)

ajax-loader
Scroll naar top